Potrzeba suplementacji ustroju w białko kolagenowe wzrasta wraz z wiekiem. Już od 26 roku życia organizm spowalnia produkcję kolagenu, a narastające braki białka powodują liczne dolegliwości m.in. łamliwość włosów, utratę elastyczności i jędrności skóry, bóle stawowe oraz bóle kręgosłupa. Aby im zapobiegać lub zmniejszać skutki nieprzyjemnych przypadłości należy stosować dietę bogatą w kolagen.

Continue Reading…

(0)

Kolagen naturalny Colway to żel tworzony przez molekuły kolagenu rybiego, które w procesie hydratacji przyłączają cząsteczki wody. Preparat wynaleziony przez polskich naukowców jako jedyny na świecie zachowuje konformację potrójnej helisy. Kolagen rybi na etapie molekularnym cechuje transdermalność; ma niemal identyczną budowę co kolagen ludzki. Ta właściwość stanowi czynnik decydujący o aktywności biologicznej warunkiem jest przechowywanie kolagenu w sterylnych warunkach w temperaturze nieprzekraczającej 26 stopni Celsjusza. Właśnie z tego powodu wszystkie produkty Colway są dodatkowo zabezpieczane specjalną warstwą styropianową pozwalającą utrzymać odpowiednią temperaturę w czasie transportu.

Continue Reading…

(0)

Każda z nas wie, jak ważna jest pielęgnacja dłoni przez cały rok. Skóra na dłoniach bardzo szybko się starzeje. Na skutek codziennego kontaktu z twardą wodą i detergentami, dłonie są bardzo często wysuszone i popękane. Ale jest na to sposób! Wystarczy rozpisać schemat pielęgnacji, który pomoże nam zatroszczyć się o dłonie i paznokcie.

Continue Reading…

(0)