Jak usunąć przebarwienia?

Przebarwienia powakacyjny problem, na który mamy prosty sposób.

Lato się skończyło, a przebarwienia na twarzy zostały. Te małe plamki są zmorą wielu z nas.

Jak usunąć przebarwienia skórne?

Przyczyn powstawania przebarwień na twarzy może być wiele, np. antykoncepcja, ciąża, przebyty trądzik. Najczęstszym powodem powstawania plam jest jednak słońce, które najbardziej daje się nam we znaki latem. Podczas wakacyjnego opalania melanina, tzw. barwnik skóry, wydzielana jest w znacznych ilościach, a jej nierównomierne rozłożenie powoduje powstawanie plam. Problem najbardziej dotyka osoby z jasną karnacją, lecz nie tylko…

Niestety z wiekiem  plam przybywa. W wieku 50 lat pojawiają się tzw. plamy starcze, które dodają nam lat. Czy jest na nie sposób?

Codzienna profilaktyka, czyli jak nie dopuścić do powstania przebarwień?

Kremy z filtrem stosuj codziennie – nie tylko latem! Wszak cerę należy chronić cały rok, a słońce może wyrządzić szkody także poza najgorętszą porą roku. Kolagenowy Peeling stosuj przynajmniej 2-3 razy w tygodniu. Kosmetyk nie tylko wyrównuje koloryt skóry, ale też usuwa obumarły naskórek, pozostawiając skórę subtelnie gładką i przyjemną w dotyku.

A jak pozbyć się już istniejących plamek?

Najlepszym rozwiązaniem jest regularne stosowanie Kolagenu Platinum – obecnie najskuteczniejszego kosmetyku kolagenowego na rynku. Preparat zwalcza wszelkiego rodzaju niedoskonałości na twarzy: przebarwienia, zmiany naczyniowe i pajączki.
Co więcej, warto zainwestować w zabieg mikrodermabrazji. Jest to zabieg kosmetyczny, który prowadzi do złuszczenia naskórka. Jako że po takim zabiegu pod żadnym pozorem nie powinnyśmy wystawiać twarzy do słońca, warto zdecydować się nań w okresie jesienno-zimowym.
Jesień  i zima to najlepszy okres by rozpocząć kurację usuwającą nieestetyczne przebarwienia. Nie zwlekaj..

A już teraz możesz przeczytać wpis o 3 rodzajach kolagenu dzięki którym możesz usunąć przebarwienia na skórze.