Jak dbać o skórę na twarzy - Seria Kolagenu do twarzy.

Kolagen do twarzy
Produkty kolagenowe do twarzy zawierają duże ilości witamin i prowitamin, które odżywiają i regenerują naszą skórę. Ich regularne stosowanie nie tylko poprawia jej jędrność, ale także sprzyja likwidacji wszelkich przebarwień i niedoskonałości. Co więcej, kolagen, jako materiał budulcowy naszego organizmu, pomaga zachować młody wygląd skóry i opóźnić procesy starzenia.

(0)
kolagen w kapsułkach

Potrzeba suplementacji ustroju w białko kolagenowe wzrasta wraz z wiekiem. Już od 26 roku życia organizm spowalnia produkcję kolagenu, a narastające braki białka powodują liczne dolegliwości m.in. łamliwość włosów, utratę elastyczności i jędrności skóry, bóle stawowe oraz bóle kręgosłupa. Aby im zapobiegać lub zmniejszać skutki nieprzyjemnych przypadłości należy stosować dietę bogatą w kolagen.

(0)
Kolagen naturalny Colway Platinum Silver i Graphite obraz

Kolagen naturalny Colway to żel tworzony przez molekuły kolagenu rybiego, które w procesie hydratacji przyłączają cząsteczki wody. Preparat wynaleziony przez polskich naukowców jako jedyny na świecie zachowuje konformację potrójnej helisy. Kolagen rybi na etapie molekularnym cechuje transdermalność; ma niemal identyczną budowę co kolagen ludzki. Ta właściwość stanowi czynnik decydujący o aktywności biologicznej warunkiem jest przechowywanie kolagenu w sterylnych warunkach w temperaturze nieprzekraczającej 26 stopni Celsjusza. Właśnie z tego powodu wszystkie produkty Colway są dodatkowo zabezpieczane specjalną warstwą styropianową pozwalającą utrzymać odpowiednią temperaturę w czasie transportu.

(0)