Colvita – najlepszy Kolagen w tabletkach!

Colvita to kolagen rybi, który występuje w postaci tabletek. Jest traktowany zarówno jako suplement diety jak i nutrikosmetyk, który odżywia skórę od wewnątrz. Dzięki unikalnemu połączeniu kolagenu, alg morskich i witaminy E, tworzy niepowtarzalny preparat o sensacyjnych właściwościach oraz bardzo szerokim spektrum działania. To absolutna nowość na rynku kosmetycznym, która zyskała uznanie w oczach polskich i zagranicznych klientów. Szczególną cechą charakteryzującą Colvitę jest wysoka przyswajalność preparatu przez ludzki organizm.

COLVITA jest pochodną przełomowego wynalazku polskiej biotechnologii, którym było wyekstrahowanie ze skór rybich do postaci hydratu czystego, naturalnego kolagenu.
Opracowanie formuły tabletek Colvita zapoczątkowało nowe podejście do problemu dbałości o tkanki zbudowane z kolagenu. Użytkownicy na własnej skórze mogą przekonać się, co może zdziałać suplementowanie kolagenu w tabletkach od wewnątrz.

Co daje przyjmowanie tabletek Colvita?

Regularne przyjmowanie tabletek Colvita (wystarczą 2 kapsułki dziennie) sprawi, że skóra po pewnym czasie stanie się gładsza, a wszelkie niedoskonałości zostaną zlikwidowane. My sami poczujemy się w pełni zdrowi, z energią do działań.
Aby skóra była długotrwale nawilżona i znacznie młodsza, pielęgnuj ją ultranawilżającym kolagenowym balsamem!

Łańcuchy ludzkiego kolagenu zbudowane są z 20 aminokwasów. Tylko część z nich organizm produkuje w procesach metabolicznych. Pozostałe muszą być dostarczone w pożywieniu. Suplementacja ustroju preparatem COLVITA jest nieustającym odbudowywaniem swoistego magazynu aminokwasowego dla komórek wytwarzających i serwisujących kolagen.

Skład Colvity:

Kolagen – uzupełnia dietę w peptydy, wolne aminokwasy, hydroksyaminokwasy.

Ekstrakt alg morskich – dieta bogata w algi działa przeciwnowotworowo! Algi nie tylko przyspieszają przemianę materii i rozpad tłuszczów, ale także obniżają poziom cholesterolu, zwiększają odporność, leczą niedoczynność tarczycy, poprawiają krążenie, usuwają obrzęki i opuchlizny, leczą alergie skórne, uelastyczniają skórę oraz poprawiają jej ukrwienie.

Witamina E – nazywana eliksirem młodości ze względu na jej spektakularne działanie. Witamina E wpływa na poziom energii u człowieka, dodaje żywotności i witalności oraz poprawia wygląd skóry. Po przeprowadzeniu licznych badań, naukowcy stwierdzili, że nawet do 40% zmniejsza się ryzyko chorób krążenia np. miażdżycy u osób regularnie przyjmujących witaminę E. Optymalne dzienne spożycie to 40-60 mg.