Jak dbać o skórę na twarzy – Seria Kolagenu do twarzy

Kolagen do twarzy
Produkty kolagenowe do twarzy zawierają duże ilości witamin i prowitamin, które odżywiają i regenerują naszą skórę. Ich regularne stosowanie nie tylko poprawia jej jędrność, ale także sprzyja likwidacji wszelkich przebarwień i niedoskonałości. Co więcej, kolagen, jako materiał budulcowy naszego organizmu, pomaga zachować młody wygląd skóry i opóźnić procesy starzenia.


W składzie najpopularniejszych preparatów Colway znajdziemy następujące substancje pochodzenia naturalnego:

– Witamina E

Tokoferole ochraniają witaminy A i C przed procesami utleniania, hamują procesy starzenia się skóry i powstawania zmarszczek, zapobiegają utlenianiu się lipidów w skórze oraz wychwytują wolne rodniki. Przejawiają ponadto działanie przeciwzapalne.

– Olej sojowy

Olej sojowy jest pozyskiwany z ziaren soi i składa się z fitosteroli pochodzenia roślinnego, które regenerują tkankę łączną i wpływają korzystnie na biostymulacje kolagenowe. Przejawiają także działanie przeciwzmarszczkowe. Olej hamuje zapalenia skóry, zmiękcza naskórek i przejawia działanie regenerujące.

– Olej z ogórecznika

Olej zawiera śluzy i flawonoidy, które działają korzystnie na naskórek i stymulują syntezę kolagenu.

Przełomowy składnik CERAPHYLTM RTM  zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry i daje efekt długotrwałego nawilżenia po myciu bez konieczności stosowania dodatkowych środków nawilżających. To prawdziwy balsam dla naszej skóry.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się 5-częściowy zestaw pielęgnacyjny Natural Collagen do twarzy i dekoltu, w którego skład wchodzą: kolagen naturalny, krem na dzień, krem na noc, peeling oraz tonik. Kosmetyki wchodzące w skład zestawu nie wysuszają skóry i pozostawiają na niej naturalne kwasy tłuszczowe, dzięki czemu jest zdrowa, elastyczna i ma ładny koloryt. Jeżeli szukamy kompleksowych rozwiązań, warto zainwestować w ten przełomowy zestaw dedykowany osobom w każdym wieku.

Obejrzeń: (180)