Jak stosować kolagen platinum / silver firmy Colway – poradnik video

Dlaczego powinieneś stosować Kolagen Naturalny firmy Colway?

Po 25 roku życia produkcja kolagenu zaczyna spadać. Organizm zaczyna wytwarzać go coraz mniej, nie jest on już tak wartościowy. Aby utrzymać zdrowie i urodę na dłużej, konieczne jest dostarczenie kolagenu z zewnątrz. Dzięki naszym specjalistycznym produktom jest to możliwe.

Kolagen Naturalny Colway jest pozyskiwany z ryb słodkowodnych, opatentowany w Polsce. To jedyna taka postać kolagenu na rynku, która może poszczycić się czystą, aktywnie biologiczną formą. W czasie kontaktu ze skórą, rozpada się na cenne aminokwasy i peptydy.

Jak stosować kolagen platinum / silver firmy Colway

Przedstawiamy Ci krótką instrukcję, jak stosować Kolagen Naturalny Colway zarówno wersji Platinum jak i Silver. Jest to niezbędna wiedza, jeśli zależy Ci na szybkich, jak najlepszych efektach:

  1. Raz, dwa razy w tygodniu używaj peelingu, który ma na celu oczyścić Twoją skórę z martwych komórek. W innym przypadku zrogowaciałe warstwy naskórka będą stanowiły barierę dla składników aktywnych, co w znacznym stopniu utrudni im działanie.
  2. Przed nałożeniem Kolagenu Naturalnego Colway dokładnie oczyść skórę. Pozostaw ją wilgotną, gdyż woda dodatkowo aktywuje działanie kolagenu.
  3. Nałóż cienką warstwę Kolagenu Naturalnego na dany obszar ciała/twarzy. Jeżeli po kilku minutach preparat nie zostanie całkowicie wchłonięty, to znak, że została użyta zbyt duża jego ilość.
  4. Ma nałożony Kolagen Naturalny Colway nie aplikuj kremów z takimi składnikami jak: retinol, kwasy owocowe, cynk, witamina C oraz ceramidy.

 Niezbędna suplementacja gwarancją sukcesu

Swoją kolagenową kurację powinieneś wzbogacić o suplementację naturalną witaminą C – witamina ta jest w organizmie niezbędna do przeprowadzania prawidłowej syntezy włókien kolagenowych. Człowiek jej nie wytwarza, musi być dostarczana z zewnątrz.

Skóra Ci podziękuje

Stosując regularnie Kolagen Naturalny firmy Colway, w bardzo szybkim czasie zobaczysz różnice w wyglądzie Twojej skóry! Jej struktura wyraźnie się wygładzi, przebarwienia zostaną rozjaśnione, pory zwężone. Zmarszczki ulegną zmniejszeniu, a nowe będą powstawać w znacznie wolniejszym tempie.

 

Obejrzeń: (366)