Kolagen naturalny Colway Platinum Silver i Graphite

Kolagen naturalny Colway to żel tworzony przez molekuły kolagenu rybiego, które w procesie hydratacji przyłączają cząsteczki wody. Preparat wynaleziony przez polskich naukowców jako jedyny na świecie zachowuje konformację potrójnej helisy. Kolagen rybi na etapie molekularnym cechuje transdermalność; ma niemal identyczną budowę co kolagen ludzki. Ta właściwość stanowi czynnik decydujący o aktywności biologicznej warunkiem jest przechowywanie kolagenu w sterylnych warunkach w temperaturze nieprzekraczającej 26 stopni Celsjusza. Właśnie z tego powodu wszystkie produkty Colway są dodatkowo zabezpieczane specjalną warstwą styropianową pozwalającą utrzymać odpowiednią temperaturę w czasie transportu.

Jak przygotować się do terapii kolagenowej?

Przed rozpoczęciem terapii kolagenowej warto przygotować skórę przez peelingowanie jej co najmniej 1-2 razy w tygodniu. Regularne złuszczanie naskórka ułatwi kolagenowi przejście do głębszych warstw.

Naturalny kolagen produkowany jest w trzech stopniach pigmentacji dedykowanych do różnych części ciała Platinum, Silver i  Graphite. Aby efekty były zadowalające, należy nakładać preparat na umytą i wilgotną (nie mokrą) skórę. Po wchłonięciu żelu możemy odczuwać lekkie napięcie i ściągnięcie skóry; efekt zniknie jednak po nałożeniu na skórę normalnych kosmetyków tzn. balsamu do ciała lub kremu.
Jeżeli normalne kosmetyki mają mocno chemiczny skład, nie powinniśmy ich nakładać przed upływem godziny. Przy regularnym stosowaniu preparatu co najmniej przez trzy miesiące zaobserwujemy wyraźną poprawę nawilżenia i ujędrnienia skóry, oraz opóźnienie procesów starzenia. Wszelkie blizny, poparzenia oraz rozstępy, powinny po tym czasie zaniknąć lub stać się prawie niewidoczne.

Kiedy stosować kolagen naturalny?

Kolagen Naturalny Platinum jest dedykowany wszystkim osobom, które chcą pozbyć się objawów starzenia się skóry takich jak: zmiany naczyniowe, nadmierne rumieńce, trądzik różowaty i pospolity, zaczerwienienia oraz zmiany pigmentowe powstałe na skutek wystawienia się na długotrwałe promieniowanie słoneczne. Stosując preparat skóra staje się jędrna, elastyczna, a wszelkie zmarszczki wygładzone. Kolagen Platinum jest zalecany osobom, które przeszły zabieg chirurgii plastycznej i nieinwazyjne liftingi twarzy.

Preparaty z serii Graphite są z kolei zalecane do pielęgnacji włosów,  paznokci i do kąpieli, a także kuracji stawów i pielęgnacji skóry stwardniałej. Do kompleksowej pielęgnacji ciała dedykowane są natomiast produkty z serii Silver.

Obejrzeń: (118)