Wszystko o Colway producenicie Kolagenu Naturalnego

COLWAY jest obecnie największym producentem kolagenu na polskim rynku. Początki działalności firmy przypadają na rok 2003, kiedy to Maurycy Turek (jej główny założyciel) po raz pierwszy zetknął się z kolagenem naturalnym – jednym z największych polskich odkryć kosmetycznych, które w krótkim czasie podbiły zagraniczne rynki. Dziś Colway jest już zupełnie inna firmą o ugruntowanej pozycji w branży kosmetycznej, znaną z produkcji wysokiej klasy kosmetyków i suplementów diety. 

W ofercie COLWAY znajdują się wyłącznie naturalne produkty wolne od barwników, aromatów oraz konserwantów. Wszystkie kosmetyki wytwarzane są w nowoczesnych laboratoriach w północnej Polsce i nie mają swojego odpowiednika u konkurencji. Colway, jako pierwsza firma kosmetyczna w Polsce i na świecie, wprowadziła na masowy rynek kolagen natywny, aktywny biologicznie, który jest w stanie pokonać barierę naskórka. To prawdziwa sensacja i przełom w nowoczesnej dermatologii. Wśród najbardziej cenionych i najchętniej kupowanych kosmetyków znajdują się m.in. Kolagen Platinum oraz kapsułki COLVITA.

Odkrycie metody hydratacji kolagenu rybiego z zachowaniem struktury podwójnej helisy stanowi jedno z najważniejszych osiągnięć światowej biotechnologii białek, z olbrzymim potencjałem wzrostu. Hydrat kolagenu rybiego to rozwór niemal czystego kolagenu, wyznacznik najwyższej przyswajalności i jakości, nie mający nic wspólnego z hydrolizatami kolagenowych włókien bydlęcych. Kolagen Naturalny w formule Q 5–26 jest polecany do każdego typu cery dzięki swojej homoegeniczności i transparentności. O sukcesie eksportowym polskiego, rybiego kolagenu zadecydowała jego odporność na temperaturę. 

Kosmetyki kolagenowe od Colway zostały podzielone na 3 klasy czystości i jakości koncentracji aktywnego białka w żelu: Platinum, Silver i Graphite. Kosmetyki z serii Platinum są przeznaczone do pielęgnacji twarzy, szyi, dekoltu oraz delikatnych partii ciała. Regularne stosowanie gwarantuje zachowanie młodej i zdrowej skóry bez objawów starzenia na długi czas. 

Colway to marka znana na całym świecie, która zdobywa coraz szersze grono zadowolonych klientów. Suplementy wytwarzane na bazie naturalnego kolagenu cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród świadomych klientów, którzy wiedzą, że dbałość o własne zdrowie i piękny wygląd to złożony proces wymagający użycia wyłącznie najlepszych, naturalnych kosmetyków.

Dlatego już teraz zapraszamy Cię do Świata Colway! Poznaj Nasze kosmetyki na bazie kolagenu naturalnego – Wejdź do Sklepu Colway

Sklep Colway >

Colway to coś więcej niż firma.. 

Colway powstał z wizji i z pasji, które na zawsze pozostały w nim najważniejszymi rdzennymi wartościami.

 • Pasja

  to wielkie zaangażowanie, które inspiruje innych
 • Transparentność

  przejrzystość we wszystkich działaniach firmy
 • Bezkompromisowa uczciwość

  jesteśmy otwarci, szczerzy i bezpośredni w kontaktach
 • Wizja

  dzięki, której produkty Colway zachwycają swoją unikalnością!