kolagenspa_1

Drogi Kliencie! Przygotowaliśmy do Ciebie niesamowitą ofertę rabatową!

Przedstawiamy system rabatowy Colway, dzięki któremu już przy pierwszym zamówieniu możesz skorzystać albo z 20% rabatu albo nawet 30% rabatu jeżeli zdecydujesz się na elektroniczną rejestrację w systemie rabatowym Colway!

Czym różnią się te dwa progi rabatowe?

Rabat 20% otrzymasz od nas uznaniowo generując kod rabatowy w naszym serwisie wybierając poniżej opcję 20% rabatu i akceptując treść programu rabatowego, który gwarantuje Ci powiększanie rabatu po uzyskaniu w dowolnym czasie danego obrotu.

Rabat 30% otrzymasz poprzez rejestrację online w systemie rabatowym Colway podając swoje dane takie jak: adres e-mail, telefon oraz numer pesel, który jest Twoim numerem identyfikacyjnym w naszym systemie rabatowy. Wybierając ten rabat i kupując regularnie produkty w naszym sklepie masz szansę osiągnąć stałą zniżkę nawet 42% na wszystkie produkty! Kod rabatowy 30% otrzymasz na adres mailowy podany w trakcie rejestracji do systemu rabatowego Colway – w godzinach pracy sklepu, cały proces potrwa do 10 min.

Wybierając jedną z opcji rabatowej 20% czy 30% dołączysz do programu rabatowego, który gwarantuje Ci zwiększenie zniżki po przez regularne kupowanie produktów wg. progów rabatowych:

  • skumuluj w dowolnym czasie 2 600 zł netto (około 3 000 zł detal) otrzymasz na stałe: 34% rabatu
  • skumuluj w dowolnym czasie 5 200 zł netto (około 6 000 zł detal) otrzymasz na stałe: 38% rabatu
  • skumuluj w dowolnym czasie 7 800 zł netto (około 9 000 zł detal) otrzymasz na stałe 42% rabatu

Po skumulowaniu odpowiedniego progu rabatowego otrzymasz od nas wiadomość e-mail z nowym kodem o zwiększonej wartości rabatu!

Wartość swoich zakupów możesz w każdej chwili sprawdzić dzwoniąc do nas na numer: +48 609 681 768

Który rabat wybierasz?


kolagenspa_2        kolagenspa_3