Jak zostać dystrybutorem Colway?

Sieć Colway przewiduje zaledwie dwa szczeble kariery – Dystrybutora i Menedżera. Wierzymy, że kreowanie sieci konsumencko-dystrybucyjnej opartej na jasnych zasadach marketingu partnerskiego jest możliwe i opłacalne dla wszystkich stron. Nie chcemy tworzyć finansowej drabiny, dlatego nie wymagamy żadnego wkładu własnego. Oczekujemy wyłącznie otwartości, łatwości w nawiązywaniu kontaktów i pozytywnego nastawienia do życia. Stawiamy na ludzi dynamicznych, którzy wiedzą, czego chcą od życia i nie boją się podejmować nowych wyzwań. 

Osoba odpowiedzialna za dystrybucję może być pewna, że dostarcza swoim klientom produkty najwyższej jakości i o unikalnym składzie. Jeżeli zatem chcesz dystrybuować preparaty kolagenowe wśród znajomych, prowadzisz salon kosmetyczny  bądź masz smykałkę do interesów i chcesz mieć własny biznes – skontaktuj się z Nami!

Bez względu na to czy szukasz pracy pozwalającej dorobić do podstawowej pensji, czy też chcesz założyć własny biznes i traktować go jako podstawowe źródło dochodu, współpraca z Colway z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Dzięki możliwości pracy zdalnej zaoszczędzisz czas i sam zdecydujesz, w których godzinach chcesz pracować. 

Nie musisz mieć wyższego wykształcenia ani doświadczenia w biznesie. Wystarczy, że masz dobre nastawienie i chęć do zdobywania wiedzy – reszta przyjdzie z czasem. 

Nasz produkt wypromuje się sam. Nabywcy, którzy już raz zdecydowali się zastosować preparaty z kolagenem, nigdy nie wracają do drogeryjnych kosmetyków. Młodość, siła i piękno tkwi w naturze – kolagen to jedyny skuteczny sposób walki z upływającym czasem. Wiedzą o tym lekarze, farmaceuci i pracownicy salonów urody. 

Jak wygląda dystrybucja?

Zdajemy sobie sprawę, że klienci rzadko kiedy decydują się na zakup pełnowartościowych kosmetyków bez możliwości wypróbowania ich działania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, udostępniamy do kupna próbki, dzięki którym potencjalny nabywca chętniej zainwestuje w nasze kosmetyki. Od Ciebie zależy czy zapytanie ofertowe spotka się z przyjaznym przyjęciem. Jeżeli masz zmysł sprzedażowy, możesz nie tylko dorobić do pensji, ale wręcz zacząć pracować na własny rachunek. To Ty tworzysz sieć sprzedażową, włączając w nią znajomych i inne osoby, które trafią do Ciebie z polecenia. Po pewnym czasie sprzedaż będzie napędzała się samoistnie. 

Co zyskujesz?

System marketingowy Colway jest w pełni transparentny i korzystny dla jego uczestników. Już na wejściu otrzymujesz 30-procentowy rabat na nasze produkty i awans na wyższe poziomy rabatowe w dowolnym czasie. Aby uzyskać wyższe rabaty, wystarczy zebrać odpowiednią kwotę obrotu ze sprzedaży detalicznej – za 3000 zł dystrybutor otrzyma stały rabat w wysokości 34 proc., za 6000 zł – 38 proc., zaś 9000 zł – 42 proc. Po przekroczeniu 12 000 zł dystrybutor otrzymuje status menagera, co oznacza, że oprócz zysków ze sprzedaży detalicznej, uzyska możliwość tworzenia własnej grupy sprzedających oraz otrzyma atrakcyjne premie. Kwota miesięcznych zarobków jest właściwie nieograniczona. 

Wierzymy w siłę naszej marki, dlatego robimy wszystko, aby osoby odpowiedzialne za dystrybucję były zadowolone i usatysfakcjonowane ze swojej pracy. Colway to coś więcej niż kosmetyki – hołdujemy tradycyjnym zasadom i wierzymy, że najważniejszym składnikiem biznesu jest człowiek. Szanujemy swoich pracowników i ich potrzeby, dlatego dajemy im dużą swobodę działania. 

Po uzyskaniu obrotu detalicznego 12 000zł otrzymacie Państwo status managera, a oznacza, to że od tego czasu oprócz zysków ze sprzedaży bezpośredniej do klienta, będziecie mieć Państwo możliwość budowania swojej grupy dystrybutorów i będziecie otrzymywać od firmy Colway premie zgodnie z założeniami umowy menadżerskiej. Colway wypłaci Państwu odpowiednie premie za rozpisanie pod sobą własnego obrotu detalicznego. Daje to nieograniczone możliwości finansowe oraz solidny zastrzyk gotówki.

Szczególnie polecamy dystrybucje kosmetyków Colway osobom, które posiadają sklepy internetowe z produktami kosmetycznymi, swój własny salon urody, centrum kosmetyczne, salon fryzjerski, czy SPA.

Co zrobić, aby stać się dystrybutorem produktów Colway?

Współpraca z naszą firmą odbywa się w oparciu o umowę kliencką (członkowsko-rabatową) oraz dystrybucyjna, która uprawnia do wyższych rabatów. 

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą dla rodzimej marki i wierzysz w sukces Colway, zachęcamy do kontaktu:

Współpraca z naszą firmą odbywa się w oparciu o umowę kliencką (członkowsko-rabatową) oraz dystrybucyjna, która uprawnia do wyższych rabatów. 

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą dla rodzimej marki i wierzysz w sukces Colway, zachęcamy do kontaktu: sklep@kolagenspa.pl